Представник ГО «Гуманітарний рух» взяв участь у загальних зборах Громадської Ради Дніпра

12 лютого 2020 року, у «Білій Залі» Дніпровської міської Ради, відбулися загальні збори Громадської Ради Дніпра, у яких взяв участь член Громадської Ради Дніпра, Голова Правління громадської організації «Гуманітарний рух», Юрій Смола.

На загальних зборах обрали 14 нових членів. Серед них відомі особи — бізнесмен Геннадій Корбан, старша донька мільярдера і мецената Віктора Пінчука — Марія, і Станіслав Жолудєв, голова правління Комітету виборців України. Остаточно затвердити їх у складі органу мають депутати міської ради на наступній сесії, 19 лютого.

Окрім того, на зборах підтримали пропозицію розширити повноваження громадської ради. Наприклад, аби вона мала право у п’ятиденний термін звернутися до міського голови щодо ветування певного рішення міської ради. Представники громадської ради проголосували за необмежений строк повноважень ради. Голову ради на засіданні 12 лютого не обирали. Але в кулуарах найбільш імовірним претендентом називають Геннадія Корбана. Чи мають такі чутки під собою підстави — дізнаємось 19 лютого, після чергової сесії міської ради Дніпра.

Олег Ростовцев, представник громадської ради, член правління єврейської громади Дніпра:

«Це значне переформатування громадської ради. І це правда, що громадська рада в прошлому форматі не дуже добре працювала. І вона не дуже багато чого зробила. І це є питання в тому, в чому полягає мета для громадської ради. На мій погляд, це мета в тому, щоб ставити ціль, щоб було куди рухатися місту. Не як це робити, не бути лобіюванням тих чи інших програм, а щоб це було стратегічне бачення»

9-channel.com

AdMIN

Громадська організація «Гуманітарний рух»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *