Борис Філатов зустрівся з волонтерами ГО «Гуманітарний рух»

5 грудня 2019 року, у Міжнародний день волонтера, міський голова Борис Філатов зустрівся з волонтерами Дніпра. Він вручив їм почесні відзнаки.

Полеглих за свободу та незалежність України вшанували хвилиною мовчання. «Після подій 2014 року, війни 2015-го, активних бойових дій в України, слово «волонтер» набуло іншого сенсу та наповнилося глибоким змістом. Але хотілося б, щоб ми потихеньку починали відходити від поняття, що волонтер — це війна. Волонтер — це велике серце, емпатія. Для волонтерів головне — огортати своєю любов‘ю, турботою та увагою кожне живе серце на планеті Земля», — зазначив Борис Філатов.

Подяки від Дніпровського міського голови отримали 18 волонтерів. Серед яких є члени ГО «Гуманітарний рух» – Жанна Єрмоленко та Андрій Кузьмін. Це — люди, котрі дбають не лише про українських бійців. Вони також мають активну громадянську позицію, опікуються добробутом тварин і розв’язувати проблеми людей з інвалідністю у Дніпрі. Самі волонтери переконані: у їхній діяльності треба бути чесними, порядними та справедливими людьми, котрі розуміють важливість того, що роблять.

dniprorada.gov.ua

AdMIN

Громадська організація «Гуманітарний рух»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *