Авторські права

Все права захищені!

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщується на сайті громадської організації «Гуманітарний рух» належать громадській організації «Гуманітарний рух» та/або авторам публікацій (за умови, якщо не вказано інше та не присутнє посилання на джерело) й охороняються законом України «Про авторське право і суміжні права». Під інформацією маються на увазі всі матеріали, що розміщуються на сайті – статті, новини, блоги, інтерв’ю тощо.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати інформацію, розміщену на сайті громадської організації «Гуманітарний рух», за умови прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на матеріал на сайті громадської організації «Гуманітарний рух». Для друкованих видань передрук матеріалів сайту громадської організації «Гуманітарний рух» дозволяється за умови посиланням на сайт громадської організації «Гуманітарний рух». Для електронних ЗМІ дозволяється використовувати інформацію, розміщену на сайті громадської організації «Гуманітарний рух», за умови усного посилання на першоджерело. Під використанням інформації мається на увазі будь-яке відтворення, републікація, поширення, переробка, переклад, включення його частин до інших творів та інші способи, передбачені Законом України «Про авторське право та суміжні права».

Текстові матеріали розповсюджуються за ліцензією CC BY-NC-ND 4.0.

У разі будь якого порушення цих правил, редакція сайту громадської організації «Гуманітарний рух» залишає за собою право захищати свої права та інтереси всіма доступними засобами.

Редакція сайту громадської організації «Гуманітарний рух» може не поділяти позицію і не несе відповідальність за матеріали авторів розділу «Блоги».